Εκτύπωση αυτής της σελίδας

Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων για τον νομό Καστοριάς

Κατηγορία Καστοριά

Διαβάστε αναλυτικά την ανακοίνωση της Αντιπεριφέρειας Καστοριάς.

 

Ο Αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς

 

Έχοντας υπόψη:

 

1. Τις διατάξεις:

 

α. Των παρ.1 και 2 του άρθρου 39 του Π.Δ. 26/2012 «Κωδικοποίηση σ’ ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» (ΦΕΚ 57 Α’).

 

β. Του π.δ./τος 56/2019 «Διάλυση της Βουλής, προκήρυξη εκλογής Βουλευτών και σύγκληση της νέας Βουλής (ΦΕΚ 97 Α’).

 

γ. Του άρθ. 1 του π.δ. 117/2018 «Καθορισμός των βουλευτικών εδρών κάθε εκλογικής περιφέρειας για τις γενικές βουλευτικές εκλογές» (ΦΕΚ 225 Α’).

 

2. Την αριθ. 18/2019 από 21-6-2019 απόφαση του Πρωτοδικείου Καστοριάς με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν τριάντα εννέα (39) υποψήφιοι βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας Καστοριάς για τις εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019.

 

3. Την αριθ. 78/2019 από 25 Ιουνίου 2019 απόφαση του Α’ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι αναφερόμενοι σ’ αυτήν δέκα επτά (17) συνδυασμοί υποψηφίων βουλευτών της εκλογικής περιφέρειας Καστοριάς για τις ανωτέρω εκλογές.

 

4. Την αριθ. 78/2019 από 25 Ιουνίου 2019 απόφαση του Α’ Τμήματος του Αρείου Πάγου, με την οποία ανακηρύχτηκαν οι υποψήφιοι βουλευτές Επικρατείας κάθε κόμματος για τις ίδιες εκλογές.

 

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

 

1. Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

 

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

 

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

2 .ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου

 

3..ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου

 

4..ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ιωάννη

 

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

 

2. ΚΑΝΔΥΛΗ ΑΓΝΗ του Ανδρέα

 

3.. ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ του Γεωργίου

 

4.. ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

 

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ –ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΓΟΥΠΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Μιχαήλ

 

2. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

 

3. ΤΟΥΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

δ.Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα-ΚίνημαΔημοκρατώνΣοσιαλιστών-Ανανεωτική Αριστερά-Προοδευτικό Κέντρο-«ΕΔΕΜ»-Κινήσεις Πολιτών)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Ζήση

 

2. ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του Παναγιώτη

 

3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

 

4. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αχιλλέα

 

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα

 

2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ(ΑΝΝΕΤΑ) του Γεωργίου

 

3. ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Πασχάλη

 

4.ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

 

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου

 

2. ΜΑΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Νικολάου

 

ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1. ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλκιβιάδη

 

η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α - ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής,επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

 

θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1. ΚΡΑΓΙΑ ΑΘΗΝΑ του Χρήστου

 

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

 

ι. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1. ΒΟΥΤΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Μιχαήλ

 

2. ΠΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Μιχάλη

 

3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ιωάννη

 

ια. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ(μαρξιστικό –λενινιστικό)

1. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Στεφάνου

 

ιβ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΚΑΡΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου

 

ιγ. Ε.Π.Α.Μ.-Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1. ΜΥΛΙΟΡΔΟΥ ΜΥΡΤΩ του Αθανασίου

 

2. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Γεωργίου

 

3. ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

 

ιδ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1. ΛΙΟΥΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

 

ιε. ΜέΡΑ25

1. ΚΑΡΟΥΛΗ ΦΙΛΙΑ του Δημητρίου

 

2. ΜΟΣΧΟΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου

 

ιστ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ-ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

1. ΓΟΥΔΗΣ ΝΑΟΥΜ του Βασιλείου

 

2.ΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ορφέως-Γεωργίου

 

ιζ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΑΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιλτιάδη

 

Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας

α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

 

1 . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου

 

2 . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

 

3 . ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

 

4 . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου

 

5 . ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

 

6 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ - ΠΑΝ) του Δημητρίου

 

7 . ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή

 

8 . ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου

 

9 . ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου

 

10 . ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου

 

11 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου

 

12 . ΓΑΛΑΝΑΚΗ - ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ

 

β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

 

1 . ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΄Οθωνος

 

2 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη

 

3 . ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

 

4 . ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

 

5 . ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

 

6 . ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

 

7 . ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου

 

8 . ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου

 

9 . ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου

 

10 . ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου

 

11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου

 

12 . ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

 

1 . ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του

 

Ροβέρτου - Τιμόθεου - Χριστόφορου

 

2 . ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

3 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα

 

4 . ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου

 

5 . ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου

 

6 . ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου

 

7 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου

 

8 . ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου

 

9 . ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή

 

10 . ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη

 

11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

 

12 . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

 

δ.Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα - Κίνημα Δημοκρατών

 

Σοσιαλιστών - Ανανεωτική Αριστερά - Προοδευτικό Κέντρο - "ΕΔΕΜ" - Κινήσεις

 

Πολιτών)

 

1 . ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

 

2 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά

 

3 . ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

 

4 . ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

 

5 . ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη

 

6 . ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου

 

7 . ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού

 

8 . ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου

 

9 . ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου

 

10 . ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή

 

11 . ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου

 

12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη

 

ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

1 . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

 

2 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

 

3 . ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

 

4 . ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

 

5 . ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο

 

6 . ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου

 

7 . ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

 

8 . ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου

 

9 . ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

 

10 . ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου

 

11 . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

 

12 . ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου

 

στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

 

1 . ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη

 

2 . ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

 

3 . ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

 

4 . ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ

 

5 . ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου

 

6 . ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου

 

7 . ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

 

8 . ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου

 

9 . ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου

 

10 . ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

 

ζ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την

 

Ιδ.ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής

 

Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

 

1 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

 

2 . ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

 

3 . ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου

 

4 . ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

 

5 . ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου

 

6 . ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου

 

7 . ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

 

8 . ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν

 

9 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

 

10 . ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

 

11 . ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

 

12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

 

η. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

 

1 . ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη

 

2 . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

 

3 . ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

 

4 . ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

 

θ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

1 . ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

 

2 . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη

 

3 . ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

 

4 . ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

 

5 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη

 

6 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

 

7 . ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου

 

8 . ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

 

9 . ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου

 

10 . ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

 

11 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη

 

12 . ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

 

ι. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα

 

πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ

 

ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

 

1 . ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

 

2 . ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου

 

3 . ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

 

4 . ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου

 

5 . ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

 

ια. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

 

1 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου

 

2 . ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου

 

3 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

 

4 . ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

 

5 . ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

 

6 . ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

 

7 . ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη

 

8 . ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα

 

9 . ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου

 

10 . ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη

 

11 . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

 

12 . ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

 

ιβ. ΜέΡΑ25

 

1 . ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού

 

2 . ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά

 

3 . ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου

 

4 . ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

 

5 . ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

 

6 . ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου

 

7 . ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

 

8 . ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα

 

9 . ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

 

10 . ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

 

11 . ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου

 

12 . ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

 

ιγ.ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

 

1 . ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

 

2 . ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου

 

3 . ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου – Ελευθερίου

 

ιδ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

 

1 . ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου

 

2 . ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη

 

3 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

 

4 . ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ - ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη

 

5 . ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη

 

6 . ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου

Χρήστος Νατσούλης

Όταν θυμάται να αφήσει το μικρόφωνο, πιάνει το... πληκτρολόγιο

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.